

АПАП застуда (дитячий)
фенілефрину гідрохлорид 5 мг
вітамін C 20 мг
Препарат 3 в 1: бореться з нежиттю і знімає закладеність носових пазух, знижує температуру і полегшує біль.
- Розчинити в половині склянки теплої води
- Для дітей від 6 років
- Полуничний смак
Особливості препарату | АПАП застуда (дитячий) |
---|---|
Від температури і болю* | ![]() |
Знiмає нежить і очищає закладений ніс | ![]() |
Не викликає сонливості | ![]() |
Можна приймати натщесерце | ![]() |
* біль у горлі, головний біль, м'язово-суглобові болі
- Не містить барвників
- Не містить глютену
Діти та підлітки у віці 6-12 років:
- 1 пакетик кожнi 4-6 год.
- Максимум 4 пакетики на добу
Розчинити в 100 мл теплої води
- Не застосовувати більше 3 днів без консультації з лікарем
- Дотримуватися 4-годинного інтервалу між дозами
- Не застосовувати дітям до 6 років
- Не поєднувати з іншими препаратами, що містять парацетамол
АПАП застуда (дитячий) Парацетамол 300 мг, аскорбінова кислота 20 мг, фенілефрину гідрохлорид 5 мг; порошок для приготування розчину для прийому всередину, в пакетиках. Показання для застосування: короткочасне лікування симптомів застуди та грипу, таких як лихоманка і озноб, головний біль, м'язово-суглобові болі, біль у горлі, обструкція носових ходів і пазух, що протікає з болем, риніт (нежить). Препарат призначений для дорослих і дітей від 6 років. Протипоказання: гіперчутливість до активних речовин або будь-якої з допоміжних речовин препарату або до симпатоміметичних амінів. Нестабільна стенокардія. Серцева аритмія. Підвищений артеріальний тиск. Вроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази і метгемоглобінредуктази. Гостра печінкова або ниркова недостатність. Вірусний гепатит. Алкоголізм. Застосування інгібіторів МАО, а також період до 2 тижнів після припинення їх прийому. Препарат не слід застосовувати під час лікування зидовудином. Вузькокутова глаукома. Анатомічно вузький кут фільтрації. Власник реєстраційного посвідчення: US Pharmacia Sp. z o.o.