

АПАП дитячий
Препарат АПАП застосовується для зниження температури і полегшення болю у дітей з масою більше 17 кг (4 роки).
Переваги для пацієнта | АПАП дитячий | Препарати з ібупрофеном |
---|---|---|
Знижує температуру і знімає біль | ![]() |
![]() |
Можна давати при болях і температурі під час:
|
![]() |
![]() |
Не подразнює слизову шлунка | ![]() |
![]() |
Можна застосовувати натщесерце | ![]() |
![]() |
(*) обмеження на застосування ібупрофену є запобіжними заходами, а не абсолютними протипоказаннями.
Маса тіла (вік) | Кількість пакетиків | Максимальна добова доза |
---|---|---|
17-25kg(4-8 років) |
![]() |
1000 мг парацетамолу(4 пакетики) |
26-40kg(8-12 років) |
![]() |
1500 мг парацетамолу(6 пакетики) |
- дотримуватися 6-годинного інтервалу між двома дозами
- застосовувати для дітей з масою тіла більше 17 кг
- не слід поєднувати з іншими препаратами, що містять парацетамол
- якщо симптоми зберігаються більше 3 днів, звернутися до лікаря
АПАП ДИТЯЧИЙ Парацетамол 250 мг. В гранулах. Показання: симптоматичне лікування легкого та помірного болю і температури. Протипоказання: підвищена чутливість до парацетамолу або будь-якої з допоміжних речовин препарату. Тяжка печінкова недостатність (по Чайлд-П'ю > 9). Власник реєстраційного посвідчення: US Pharmacia Sp. z o.o.